Вороб’як Ярослав. Козак з пірначем полковника: Історичний роман про видатного сина України Івана Богуна [текст] / Ярослав Вороб’як. -2-ге видання, доповнене і уточнене - Львів: Каменяр, 2022. - 655 с.: іл. ISBN 978-966-607-620-2
 

Вороб’як Ярослав. Козак з пірначем полковника: Історичний роман про видатного сина України Івана Богуна [текст] / Ярослав Вороб’як. - 2-ге видання, доповнене і уточнене - Львів: Каменяр, 2022. - 655 с.: іл.
ISBN 978-966-607-620-2

В історії України, зокрема в часах визвольних змагань XVII століття, поруч з іншими, особливе місце займає легендарний Іван Богун. Ще малим, після загибелі батька, він потрапив на Запорізьку Січ, де отримав добротний військовий вишкіл і став звитяжцем, пройшовши шлях від рядового козака до полковника козачої сотні і навіть деякий час був гетьманом. Саме про цю видатну історичну постать розповідає роман сучасного автора із Стрия, що на Львівщині. Стрімкий сюжет, колоритна мова, глибоке занурення в минувшину, притаманні цьому твору, відразу захоплюють читача.

Замовити книгу в нашому Магазині

Відеогляд:

Основи конституціоналізму: історія, теорія, практика: Навч. посібник [Текст]; Під заг. редакцією В. Б. Ковальчука / Нац. ун-т «Львівська політехніка»; Ін-т права, психології та інноваційної освіти, кафедра теорії права та конституціоналізму; кол. авт.: В. Ковальчук, І. Софінська, Я. Богів та ін.; упоряд. І. Софінська. - Львів : Каменяр, 2022. - 385 с. ISBN 978-966-607-632-9
 
Основи конституціоналізму: історія, теорія, практика: Навч. посібник [Текст]; Під заг. редакцією В. Б. Ковальчука / Нац. ун-т «Львівська політехніка»; Ін-т права, психології та інноваційної освіти, кафедра теорії права та конституціоналізму; кол. авт.: В. Ковальчук, І. Софінська, Я. Богів та ін.; упоряд. І. Софінська. - Львів : Каменяр, 2022. - 385 с.
ISBN 978-966-607-632-9

Посібник підготовлено науковцями-правниками - викладачами Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету «Острозька академія» -відповідно до навчального курсу «Основи конституціоналізму». Він висвітлює такі питання, як історія та теорія конституціоналізму, конституціоналізм та права людини, конституціоналізм та основи демократії, конституціоналізм і державна влада. При цьому автори посібника широко використовують світовий досвід, у тому числі - вітчизняний, утвердження конституціоналізму у сфері забезпечення державності.
Для студентів правничих факультетів, вищих навчальних закладів.
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Василів Ганна. Вечірнє рандеву : поезії [Текст] / Ганна Василів; худож. оформл. Наталії Парщик. - Львів : Каменяр, 2022. - 108 с.: іл. ISBN 978-966-607-542-8
 
Василів Ганна. Вечірнє рандеву : поезії [Текст] / Ганна Василів; худож. оформл. Наталії Парщик. - Львів : Каменяр, 2022. - 108 с.: іл.
ISBN 978-966-607-542-8

У своїй дебютній збірці сучасна львівська поетеса ділиться радістю від життя. Зібрані тут поезії тішать добром словом, сповненим оптимізму і щирості, віртуозністю мислення, досконалою формою. Від перших юначих захоплень аж до філософських розмірковувань над сутністю життя і призначенням людини - такий тематичний діапазон збірки. Творити свої вірші поетеса почала ще в шкільні роки, але тепер - у зрілому віці - наважилась запропонувати їх читацькому загалові.
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Лучко Й. Й. Життя, наукова творчість, педагогічна діяльність [текст]: [Монографія] / Й. Й. Лучко - Львів: Каменяр. - 2022. - 204 с. ISBN 978-966-607-507-1
 
Лучко Й. Й. Життя, наукова творчість, педагогічна діяльність [текст]: [Монографія] / Й. Й. Лучко - Львів: Каменяр. - 2022. - 204 с.
ISBN 978-966-607-507-1

У виданні засобами бібліографії відтворюються життєвий шлях і творчий доробок відомого українського вченого в галузі механіки та руйнування будівельних матеріалів і конструкцій. Багато сторінок книжки присвячено його педагогічній і організаторській діяльності. Представлено список захищених дисертацій його учнів. Наведені наукові симпозіуми та науково практичні семінари, які організував автор даного видання. Подано презентацію книг, нагороди і відзнаки, а також презентація окремих нагород та привітань. Праці Й. Й. Лучка та програми і наукові теми за якими виконувалися дослідження.
Замовити книгу в нашому Магазині
Сорока Лідія. Ненавиджу жінок, або Поствоєнний синдром: Роман: [текст] / Лідія Сорока. - Львів: Каменяр, 2022. - 475 с. ISBN 978-966-607-625-7
 
Сорока Лідія. Ненавиджу жінок, або Поствоєнний синдром: Роман: [текст] / Лідія Сорока. - Львів: Каменяр, 2022. - 475 с.
ISBN 978-966-607-625-7

Головна героїня нового роману сучасної української письменниці із Луганщини - молода талановита журналістка Ліза. Отримавши нове редакційне завдання підготувати для газети репортаж із відкриття пам'ятника воїнам-афганцям, вона і не передбачала, що зовсім скоро на неї зваляться події, які кардинально вплинуть на її подальше життя. Авторка вибудовує сюжет свого роману на витончених психологічних нюансах, у результаті чого творить своєрідний гімн дружбі, любові, честі, відповідальності як за мовлене слово, так і за дії, які воно спричиняє. Поряд із досконалим володінням словом, письменниця водночас ще є і народною майстринею-вишивальницею, а за професією - суддя, отож, поєднуючи всі свої вміння, вона відтворює на сторінках роману життєві колізії, які, мабуть, нікого не залишать байдужим.
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Кузик Володимир. Дивниця : Публіцистика [Текст] / Володимир Кузик. -Львів : Каменяр, 2022. 263. : іл. ISBN 978-966-607-627-3
 
Кузик Володимир. Дивниця : Публіцистика [Текст] / Володимир Кузик. -Львів : Каменяр, 2022. 263. : іл.
ISBN 978-966-607-627-3

Творчий хист-досвід трударів, митців, аматорів мистецтва Львівщини, їх почуття та устремління бринять добірним словом «Дивниці» - тонко, незаповзятливо, проникливо, з притаманним автору ліризмом.
Матеріали, що склали зміст книжки, в той чи інший спосіб були оприлюднені у попередні роки. Значна частина їх стали основою численних авторських передач Володимира Кузика на Львівському радіо і телебаченні: циклів «Животоки», «Аколада», «Львів музичний», «Світлиця», «Нова цивілізація». Інші публікувалися на сторінках газети «Культура і життя», журналів «Українська культура», «Дзвін», а також в обласній пресі «За вільну Україну», «Молода Галичина», культурно-просвітницькому віснику «Животоки», збірнику наукових праць ЛНУ Ім.І.Франка (теле- та радіожурналістика) вип. 18, 2019 р., збірнику науково-популярних праць «Стільський град», вип. 2,2019 р.
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Образотворче видання МИ І СВІТ. Французька та італійська мови. Упорядник: Береговська Христина Олександрівна Редактор: Каріна Давидова Художній і тех. редактор: Василь Макисмович ISBN 978-966-607-626-1
 
Образотворче видання МИ І СВІТ. Французька та італійська мови. Упорядник: Береговська Христина Олександрівна Редактор: Каріна Давидова Художній і тех. редактор: Василь Макисмович
ISBN 978-966-607-626-1

Каталог присвячений двом виставкам українського мистецтва, які відбулися у Чеському Культурному центрі в Парижі та у Ватиканському музеї.
В каталозі поміщені біографафії художників італійською та французькою мовами, а також концепції виставок, які віддзеркалюють тематику та важливість культурного проекту в рамка державної політики культурної дипломатії.

The catalog is devoted to exhibitions of Ukrainian art that took place in the Czech Cultural Center in Paris and in the Vatican Museum.
The catalog contains artist biographies in Italian and French, as well as exhibition concepts that reflect the theme and importance of the cultural project within the framework of the state policy of cultural diplomacy.
The exhibitions were held with the support of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine, the Lviv Regional Military Administration and the Kozytsky Charitable Foundation.
Замовити книгу в нашому Магазині
Кукуян Андрій. Ь. [Текст] / Андрій Кукуян. - Львів: Каменяр, 2021. - 258 с. ISBN 978-966-607-598-0
 
Кукуян Андрій. Ь. [Текст] / Андрій Кукуян. - Львів: Каменяр, 2021. - 258 с.
ISBN 978-966-607-598-0

Чому б не стати безсмертним і не оволодіти усіма доступними відчуттями, коли ти згораєш від внутрішньої пустоти? Чому б не розгадати таємницю часу та існування, коли прагнення підштовхують тебе до цього? За це доведеться заплатити. Незвичною ціною. Але невже це того не вартує?..
 
Замовити книгу в нашому Магазині