Запрошуємо на презентацію збірки поезій "Памʼять серця"
та відкриття виставки картин
Йосифа Годунька
за участі сімʼї митця
та директора видавництва "Каменяр" Дмитра Сапіги.

Йосиф Миколайович Годунько (1941-2020)
місто Винники бібліотека для дорослих.

Разом згадуватимемо, якою світлою й талановитою людиною був Йосиф Миколайович, читатимемо досі неопубліковані вірші з нової збірки, переглянемо картини.
Приєднуйтесь!
Йосиф Миколайович Годунько (1941-2020)
Йосиф Миколайович Годунько
(1941-2020)
поет, художник, освітянин, Почесний громадянин Винник.
Годунько Йосиф. Пам’ять серця: поезія [Текст] / Йосиф Годунько. -Львів : Каменяр, 2023. - 103 с.: іл. ISBN 978-966-607-659-2
Годунько Йосиф. Пам’ять серця: поезія [Текст] / Йосиф Годунько. -Львів : Каменяр, 2023. - 103 с.: іл.
ISBN 978-966-607-659-2
Автор поетичної збірки - наш сучасник, який уже, на жаль, відійшов у Вічність. За фахом - педагог, але все своє свідоме життя низько схилявся перед поетичною Музою. Наділений, мабуть, від народження теплом і ніжністю, люблячи весь світ і людей в ньому, відчуваючи найтонші відтінки рідного слова, він залишив для сущих нині і наступних поколінь витончені перлини своєї душі - вірші про любов до рідного краю, до батьків, про глибин-ність людського життя. В окремий розділ у збірці об’єднались поезії про кохання - прекрасний дарунок людині від Всевишнього. Водночас поет захоплювався живописом, витворюючи радісні і світлі композиції, суголосні з його віршами (деякі з них відтворено у збірці). Вони неодноразово виставлялися в публічній бібліотеці для дорослих м. Винники, тішачи серця мешканців міста та його гостей.

Замовити книгу в нашому Магазині