Увага з 26 січня 2022 видавництво "КАМЕНЯР" приймає до оплати
банківські картки VISA Mastercard та картки «єПідтримка»

приймаємо до оплати картки "єПідтримка"                   visa mastercard

 
На нашому сайті https://www.kamenyar.com.ua/ у розділі «МАГАЗИН» можна розрахуватися карткою «єПідтримка»! Ми щасливі надати Вам можливість використати свої кошти якнайвигідніше.
 
З 19 грудня 2021 року в Україні всі повнолітні громадяни, щепленні від корона вірусу (Covid-19) двома дозами вакцини, отримують по 1000 гривень з держбюджету. Цю суму не можна зняти, зате її можна витратити наприклад, на придбання книжки.

За ці кошти Ви можете придбати і книги видавництва «КАМЕНЯР» в нашому сайті https://www.kamenyar.com.ua/ у розділі «МАГАЗИН»
Як отримані кошти витратити? Для цього вам потрібно:

1. Оформити віртуальну картку «єПідтримка» у застосунку або конкретному відділенні Вашого банку (Monobank, Альфа-банк, Укргазбанк, А-банк, Ощадбанк, Приватбанк). Відкрити картку можна як клієнтам одного з банків-партнерів (у мобільному застосунку вашого банку), так і громадянам, що не користуються послугами цих банків (відвідавши відділення банку).

2. Завантажте застосунок «Дія». Авторизуйтеся в ньому та згенеруйте зелений COVID-сертифікат, якщо не зробили цього раніше. У розділі «Послуги» знайдіть послугу «єПідтримка» та оберіть для виплати картку «єПідтримка».

3. Очікуйте зарахування коштів. Після зарахування 1000 гривень, завітайте на сайт видавництва «КАМЕНЯР» https://www.kamenyar.com.ua/ в розділ «МАГАЗИН».
Обравши книжки, переходьте до «кошика» та оберіть «оформити замовлення» – далі вибирайте спосіб оплати «Оплата карткою через liqpay», далі - вибирайте «спосіб доставки», підтверджуєте замовлення і потрапляєте на сайт liqpay.ua (там можна вибрати зручний спосіб оплати – ввести реквізити банківської картки чи оплатити через «приват 24»; або вибрати картку «єПідтримка» чи інший зручний спосіб оплати для Вас). Далі у разі успішної оплати на вказану вами електронну адресу надійде повідомлення з Вашим замовленням і статус замовлення буде – «сплачений» (в випадку якщо не буде статус «сплачений» то Ваша оплата не відбулася). Після цього видавництво з Вами зв’яжеться для підтвердження замовлення.

На що можна витратити 1000 гривень у видавництві «КАМЕНЯР»?

Відповідно до закону, витратити 1000 гривень з карти «єПідтримка» можна тільки на книжки. Ці кошти не можна використати на сувеніри, напої чи оплату послуг доставки.
 
Чи можна ділити 1000 гривень на декілька платежів?

Так. Можна оформити декілька замовлень, розділивши названу суму на картці «єПідтримка» на кілька платежів.
 
Чи можна доплатити різницю, якщо загальна сума обраних книг перевищує 1000 гривень?

Наразі доплатити залишок з картки «єПідтримка» неможливо. Але ви можете розділити обрані книжки на кілька замовлень, щоб одне з них відповідало сумі коштів на картці «єПідтримка».
 
Чи можна оплатити замовлення карткою «єПідтримка» при отриманні, наприклад, у поштовому відділенні?
 
Ні. Оплата можлива лише на сайті видавництва «КАМЕНЯР» при оформленні замовлення на книжки (обравши спосіб оплати «Оплата карткою через liqpay»).
 
Протягом якого часу можна витратити 1000 гривень і що відбудеться із залишком суми через 4 місяці?
 
На витрату коштів відведено чотири місяці з моменту їхнього зарахування на картку «єПідтримка». Якщо кошти не використано то, вони повернуться до державного бюджету. Тож не зволікайте і встигніть всі виділені кошти спрямувати на придбання цікавих книг.