Бегей Ігор. Про Лукаша та Мариновича, Львів і Комаровичі...: Науково-публіцист. статті: [Текст] / Ігор Бегей. - Львів: Каменяр, 2024. - 123 с. : портр. - (Серія «Самбірщина») ISBN 978-966-607-683-5
 
Бегей Ігор. Про Лукаша та Мариновича, Львів і Комаровичі...: Науково-публіцист. статті: [Текст] / Ігор Бегей. - Львів: Каменяр, 2024. - 123 с. : портр. - (Серія «Самбірщина»)
ISBN 978-966-607-683-5
Увазі читача пропонуються відгуки на книги Мирослава Мариновича «Всесвіт за колючим дротом», Михайла Кріля «Історія села Комаровичі», «Боршевичі та Библо в історичній реконструкції», Марека Копровського «LWOW», Олександра Масляника «Звір зі Сходу», працю Івана Гербурта «Розмисел про народ руський...», роздуми про зародження, розвиток і місію української інтелігенції, зокрема Григорія Чуя-Самбірянина, Лукаша Русина-Новоміського, Пилипа Орлика, Григорія Сковороду, Теофана Прокоповича, Миколу Гоголя, Романа Віктюка, Юліяна Бачинського, Володимира Глухого, про непростий, тернистий шлях від «совка» до українства, необхідность наполегливого щоденного самоочищення від чужинського намулу, комплексів національної меншовартості і «маленької людини». Більшість матеріалів публікувалися у періодичних виданнях, декотрі - у книжці «Від «совка» до українця». Автор свідомо залишає окремі повторення текстів у них.
Для широкого кола читачів.
Замовити книгу в нашому Магазині