Шипшина Леся. Війна і Ми: Поетична і документальна патріотична збірка / Леся Шипшина. - Львів : Каменяр, 2024. - 109 с. : іл. ІSBN 978-966-607-683-7
 
Шипшина Леся. Війна і Ми: Поетична і документальна патріотична збірка / Леся Шипшина. - Львів : Каменяр, 2024. - 109 с. : іл.
ІSBN 978-966-607-683-7
Зміст книжки, створеної сучасною авторкою зі Львова, однозначно визначений її назвою. Війна, в яку Україну втягнула рашистська орда, не обминула жодної ділянки життя українського життя. Вона не тільки знищує матеріальні цінності (будинки, автомагістралі, енергетику...), залишаючи після себе суцільні руїни, а то і попелища, а й глибоко опустошує людські душі. Поетеса своїм стражденним серцем змальовує жахітні картини, створені російською бандою, яка вдерлася на наші землі. Однак поряд - і досить глибоко - авторка книжки засвідчує нестримний рух українців до перемоги над ненависним ворогом. Звитяга українських захисників і захисниць на фронті, їх героїчний чин у захисті Вітчизни, захоплення їх величчю - чи не найголовніші мотиви книжки. Поетичні візії поетеси, закомпоновані в систему ілюстрації, творять цільну атмосферу великої держави України, яка відстоює в героїчній борні з ворогом право на існування.
Замовити книгу в нашому Магазині