Білинський Борис. Морально-етичні аспекти клінічної онкології / Борис Білинський, за ред. Ярослава Шпарика і Адріани Гайдук. - Львів : Каменяр. 2023. - 120 с. ISBN 978-966-607-652-9
 
Білинський Борис. Морально-етичні аспекти клінічної онкології / Борис Білинський, за ред. Ярослава Шпарика і Адріани Гайдук. - Львів : Каменяр. 2023. - 120 с.
ISBN 978-966-607-652-9

Презентована книга належить до медико-соціальної та наукознавчої літератури. У ній розглянуто загальні питання біоетики. охарактеризовано центральні дійові особи діагностично-лікувального процесу в клінічній онкології: лікар, сестра милосердя, пацієнт і його родичі. Спеціальному обговоренню піддано питання паліативної медицини, смерті і евтаназії. Проаналізовано стосунки лікаря і пацієнта та захист їхніх прав. Окремі глави присвячено перспективам онкології як науки і практики, а також морально-етичним проблемам науки взагалі. Порушується питання про участь медиків у побудові еліти нації. В епілозі автор підсумовує багаторічні спостереження і теперішні роздуми про життя і смерть, наміри і обов’язок, особистість лікаря і суспільства.
 
Замовити книгу в нашому Магазині