Кузик Володимир. Дивниця : Публіцистика [Текст] / Володимир Кузик. -Львів : Каменяр, 2022. 263. : іл. ISBN 978-966-607-627-3
 
Кузик Володимир. Дивниця : Публіцистика [Текст] / Володимир Кузик. -Львів : Каменяр, 2022. 263. : іл.
ISBN 978-966-607-627-3

Творчий хист-досвід трударів, митців, аматорів мистецтва Львівщини, їх почуття та устремління бринять добірним словом «Дивниці» - тонко, незаповзятливо, проникливо, з притаманним автору ліризмом.
Матеріали, що склали зміст книжки, в той чи інший спосіб були оприлюднені у попередні роки. Значна частина їх стали основою численних авторських передач Володимира Кузика на Львівському радіо і телебаченні: циклів «Животоки», «Аколада», «Львів музичний», «Світлиця», «Нова цивілізація». Інші публікувалися на сторінках газети «Культура і життя», журналів «Українська культура», «Дзвін», а також в обласній пресі «За вільну Україну», «Молода Галичина», культурно-просвітницькому віснику «Животоки», збірнику наукових праць ЛНУ Ім.І.Франка (теле- та радіожурналістика) вип. 18, 2019 р., збірнику науково-популярних праць «Стільський град», вип. 2,2019 р.
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Образотворче видання МИ І СВІТ. Французька та італійська мови. Упорядник: Береговська Христина Олександрівна Редактор: Каріна Давидова Художній і тех. редактор: Василь Макисмович ISBN 978-966-607-626-1
 
Образотворче видання МИ І СВІТ. Французька та італійська мови. Упорядник: Береговська Христина Олександрівна Редактор: Каріна Давидова Художній і тех. редактор: Василь Макисмович
ISBN 978-966-607-626-1

Каталог присвячений двом виставкам українського мистецтва, які відбулися у Чеському Культурному центрі в Парижі та у Ватиканському музеї.
В каталозі поміщені біографафії художників італійською та французькою мовами, а також концепції виставок, які віддзеркалюють тематику та важливість культурного проекту в рамка державної політики культурної дипломатії.

The catalog is devoted to exhibitions of Ukrainian art that took place in the Czech Cultural Center in Paris and in the Vatican Museum.
The catalog contains artist biographies in Italian and French, as well as exhibition concepts that reflect the theme and importance of the cultural project within the framework of the state policy of cultural diplomacy.
The exhibitions were held with the support of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine, the Lviv Regional Military Administration and the Kozytsky Charitable Foundation.
Замовити книгу в нашому Магазині
Кукуян Андрій. Ь. [Текст] / Андрій Кукуян. - Львів: Каменяр, 2021. - 258 с. ISBN 978-966-607-598-0
 
Кукуян Андрій. Ь. [Текст] / Андрій Кукуян. - Львів: Каменяр, 2021. - 258 с.
ISBN 978-966-607-598-0

Чому б не стати безсмертним і не оволодіти усіма доступними відчуттями, коли ти згораєш від внутрішньої пустоти? Чому б не розгадати таємницю часу та існування, коли прагнення підштовхують тебе до цього? За це доведеться заплатити. Незвичною ціною. Але невже це того не вартує?..
 
Замовити книгу в нашому Магазині
Синьоокий Володимир. Нарід: Репортаж тривалістю в століття [Текст] / Володимир Синьоокий; худож. оформл. Софії Тимофеєвої. - Львів: Каменяр, 2022. - 478 с. ISBN 978-966-607-619-8
 
Синьоокий Володимир. Нарід: Репортаж тривалістю в століття [Текст] / Володимир Синьоокий; худож. оформл. Софії Тимофеєвої. - Львів: Каменяр, 2022. - 478 с.
ISBN 978-966-607-619-8

В основі дебютного роману сучасного українського автора із Львівщини - професійного журналіста - вражаючий історичний матеріал, зібраний за тривалий час творчої діяльності. Художньо переосмислений він творить панорамне словесне полотно, яке охоплює події з 1914 по 2022 рік на заході та сході України, а частково й у Канаді. У ньому майстерно відображено ментальні особливості мешканців різних регіонів у конкретних історичних обставинах. Головний герой твору, пройшовши через складні життєві випробовування, гине у сторічному віці від кулі ворожого, москальського, снайпера на Донбасі. Перед загибеллю, він передає правнукові отриманий від свого прадіда дар характерника. Хлопчик уперше ним скористався вранці 24 лютого 2022 року, коли російські агресори вдерлися в Україну. Цей твір - рішуче заперечення облудливого твердження московсько-нацистської пропаганди про так званий один народ.
 
Замовити книгу в нашому Магазині

Яворська Ірина. Край, де явір високий [Текст] : поезія / Ірина Яворська; Передслово Ольги Кіс. - Львів : Каменяр, 2021. - 74 с.: іл.  ISBN 978-966-607-608-6  Поетичне двокнижжя сучасної поетеси із Золочева, що на Львівщині, - своєрідна сповідь її душі. У першій книжці - інтимна лірика, тиха, спокійна, врівноважена, наповнена любов'ю до рідного краю, занурена в глибінь людських почуттів. Окремий розділ об'єднав твори для дітей. Доповнюють ліричну сповідь поетеси витончені за стилістикою і глибокі за змістом живописні роботи художника-земляка Володимира Дідули. Замовити книгу в нашому Магазині
 
Яворська Ірина. Край, де явір високий [Текст] : поезія / Ірина Яворська; Передслово Ольги Кіс. - Львів : Каменяр, 2021. - 74 с.: іл.

ISBN 978-966-607-608-6


Поетичне двокнижжя сучасної поетеси із Золочева, що на Львівщині, - своєрідна сповідь її душі. У першій книжці - інтимна лірика, тиха, спокійна, врівноважена, наповнена любов'ю до рідного краю, занурена в глибінь людських почуттів. Окремий розділ об'єднав твори для дітей. Доповнюють ліричну сповідь поетеси витончені за стилістикою і глибокі за змістом живописні роботи художника-земляка Володимира Дідули.
Замовити книгу в нашому Магазині
Яворська Ірина. Лірники духу [Текст]: поезія / Ірина Яворська; Передслово Ольги Кіс. - Львів : Каменяр, 2021. - 90 с. : іл.  ISBN 978-966-607-606-2
 
Яворська Ірина. Лірники духу [Текст]: поезія / Ірина Яворська; Передслово Ольги Кіс. - Львів : Каменяр, 2021. - 90 с. : іл.

ISBN 978-966-607-606-2


Друга збірка поетичного двокнижжя сучасної поетеси із Золочева, що на Львівщині, наповнена громадською лірикою. Одвічні теми любові до рідного народу, рідного краю, рідної мови, етапні історичні перипетії та знакові постаті нашого сьогодення поетеса відтворює у властивій тільки їй манері - емоційній, наснаженій, зануреній в глибинну сутність життєвого факту. Своєрідним доповненням поетичних творів є талановиті живописні композиції художника-земляка Володимира Дідули.
Замовити книгу в нашому Магазині
Сокульський Володимир. Давай поговоримо, «браток»!: [Текст] / Володимир Сокульський. - Львів: Каменяр, 2022. - 18 с.: іл. - Рос. ISBN 978-966-607-621-5
 
Сокульський Володимир. Давай поговоримо, «браток»!: [Текст] / Володимир Сокульський. - Львів: Каменяр, 2022. - 18 с.: іл. - Рос.
ISBN 978-966-607-621-5

Віроломний напад Росії на Україну остаточно зруйнував, здавалось, непорушне братерство двох народів - російського та українського. Цинічним нищенням простих українців, незалежно від того, якою мовою вони спілкуються, бомбуванням населених пунктів, мародерством Росія явила світові власне справжнє - мерзке - обличчя, перевершивши своїм людиноненависництвом навіть гітлерівців. Вміщений у книжці текст - це реакція простого українця-трударя на злочинні дії сусідської Росії на чолі із її главарем Путіним щодо його Батьківщини -незалежної України.
Замовити книгу в нашому Магазині
Чепурко Богдан. Грішниця зі святим іменем
 
Чепурко Богдан. Грішниця зі святим іменем: Поезія: [Текст]. -Львів: Каменяр, 2022. - 79 с.: іл.
ISBN 978-966-607-616-9

Поезії, що ввійшли в нову збірку відомого в Україні поета, написані на межі двох останніх років, наповнених очікуваннями, неспокоєм, а то і тривогою. Прямих алюзій, пов'язаних із подіями на сході України, тут нема, але присутність їх відчувається. Автор, віртуозно демонструючи в черговий раз досконалу техніку віршування і спираючись на вироблені впродовж власної творчої діяльності філософські засади, акцентує свою увагу на відповідальності людини за свої дії, тобто на відповідальності за втілення Господньої волі - втілення в своєму житті свого призначення, звершення свого «Я». Мабуть, кожен читач збірки шукатиме,хто ж вона ота Грішниця, задекларована автором у назві книжки. Кохана Жінка (а чом би ні?!)? Чи, може, богонатхненна Україна (адже любов поета до неї вічна і безкомпромісна, це наявне у кожній його збірці!)? А мо' й - Доля (вона ж бо править у житті кожного з нас)?..
Замовити книгу в нашому Магазині