ЛЯЛЬКИ І ГРОШІ


Старий знайшов $95 ООО, які його дружина від нього приховувала роками з неймовірної причини.

Старий і старенька були одружені вже понад 50-ти років. У них ніколи не було одне від одного секретів, але була одна річ, про яку просила жінка: ніколи не заглядати до старої коробки з-під взуття, яке вона тримала на верхній полиці у своїй шафі.
Чоловік і не запитував її про зміст загадкової коробки. Але одного разу, коли його дружина захворіла і вставала з ліжка, вона
вирішила розповісти йому стару таємницю і попросила принести коробку до лікарні. Старий пішов додому, узяв коробку і відкрив її. Всередині були дві в'язані ляльки і зв'язка грошей на суму в $95 000!
«Але... чому? Яким чином?!» - заїкаючись, вимовив здивований чоловік.
«Перш ніж ми одружилися, - почала історію жінка, - моя бабуся розповіла мені секрет щасливого шлюбу без сварок. Вона дала мені пораду, щоб якщо я дуже сильно на тебе розсерджуся, я не сперечалася, а сіла і мовчки зв'язала одну ляльку. Це допоможе мені заспокоїтися».
Старий був зворушений. У коробці були всього дві в'язані ляльки. Виявляється, вона лише двічі гнівалася на нього впродовж стількох років шлюбу. Він пригорнув дружину до себе і поцілував її.
«Але ти мені скажи, звідки ж все-таки взялися гроші»? - запитав він її.
«А-а-а-а... ти про це, - сказала вона з посмішкою. - Ці гроші я заробила від продажу ляльок».
Джерело: Golbis