free_fon.png

Видавництво „КАМЕНЯР
повна назва
Державне підприємство
„Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво „КАМЕНЯР

Slide

видавництво "КАМЕНЯР" розпочинає серію відео "Каменярівські зустрічі"
на власному ютуб каналі, де директор видавництва «КАМЕНЯР» Дмитро Сапіга
та наші гості будуть розповідати про наші каменярівські книги,
книговидання та наші новинки.
Запрошуємо Вас долучитися до нашого ютуб каналу
https://www.youtube.com/channel/UCMUxS64UlpAiUUnK2KdhqKg
та підписатися на наш канал
і Ви будете першими знати про всі Каменярівські книжкові новинки.

free_fon.png

Видавництво „КАМЕНЯР” випускає літературу найрізноманітнішої тематики,
як для масового читача, так і наукові видання.
Воно також здійснює випуск книг за замовленням та коштом авторів,
надає редакційно-видавничі послуги
передрук та складання текстів, редагування, художнє оформлення,
виготовлення оригінал-макетів видань тощо,
здійснює гуртову торгівлю книгам
як власного виробництва, так інших видавництв.

free_fon.png

Видавництво "КАМЕНЯР" має статус юридичної особи.
код ЄДРПОУ 02473895
Підпорядковується - Державному комітетові телебачення і радіомовлення України.
Діяльність видавництва здійснюється
на засадах повного господарського розрахунку та самофінансування.

Slide

Видавництво "КАМЕНЯР" знаходиться у місті Львові за адресою:

Україна, місто Львів, вулиця Підвальна, 3, четвертий поверх(вхід з вулиці Валової 31)
Поштова адреса: 79008 м. Львів, вулиця Валова, 31
Наша електронна адреса: vyd@kamenyar.com.ua
Контактний телефон: +38-050-315-08-45

Slide

Видавництво "КАМЕНЯР" надає такі послуги:
Випускає книги найрізноманітнішої тематики.
Книгорозповсюдження по всій Україні - як власної продукції, так й інших видавництв.
Надає редакційно-видавничі послуги: з передруку текстів, набору і верстання текстів,
літературного, художнього та технічного редагування; коректорської вичитки;
підготовка й обґрунтування кошторисів витрат на випуск видань;
консультації щодо видавничої справи, підготовки та випуску книг.

Slide

видавництво "КАМЕНЯР" приймає до оплати
банківські картки VISA, Mastercard
та картки «єПідтримка»

У нас в «МАГАЗИНі» можна розрахуватися карткою «єПідтримка»!

<
>
З 26 січня 2022 видавництво "КАМЕНЯР" приймає до оплати банківські картки VISA, Mastercard та картки «єПідтримка» та інше.
єПідтримка
visa mastercard
У нас в «МАГАЗИНі» можна розрахуватися карткою «єПідтримка»! Ми щасливі надати Вам можливість використати свої кошти якнайвигідніше. Детальніше.

Іван КерницькийІван КЕРНИЦЬКИЙ
(12 серпня 1913 — 15 лютого 1983)

Іван Степанович Керницький (літературні псевдоніми і криптоніми: Ікер, Гзимс Іван, Папай; народився 12 серпня 1913, за іншими даними 12 чи 30 вересня, в селі Суходіл Бібрського повіту, нині Львівського району Львівської області — помер 15 лютого 1984 у Нью-Йорку, США)  — український письменник, драматург, фейлетоніст, журналіст, гуморист. Член Президії Об'єднання українських письменників «Слово», ініціатор допомогового фонду при Об'єднанні, співробітник пресових видань Тиктора у Львові та на еміграції.

Біографія

Народився у кравецькій сім'ї. Ріс і закінчив 4 класи початкової школи в селі Водники, продовжив навчання у львівській «Рідній школі» імені Бориса Грінченка на вулиці Городоцькій. Директор школи, колишній січовий стрілець Іван Макітра, порадив Іванові писати, адже намалювавши учителів, підписував їх невеличкими новелками. Закінчивши сьомий клас, вступив до торговельної школи у Львові — та через погане здоров'я її залишив: жив у батьків та готував сільських хлопчиків до вступу в гімназію.
У 1930-ті роки належав до модерністського середовища галицької літератури, яке гуртувалося довкола часопису «Назустріч» (редактори: літературний критик Рудницький Михайло, літературознавець і мовознавець Василь Сімович, поет і маляр Святослав Гординський). Серед письменників «демо-лібералів», які відстоювали орієнтацію на західноєвропейські літератури, заперечували застарілі народництво і реалізм, плекали естетизм, були Богдан-Ігор Антонич, Ірина Вільде, Анатоль Курдидик, Ярослав Курдидик, В. Софронів-Левицький, Юрій Косач та ін.
З 1932 друкувався, працював з Іваном Тиктором. Був редактором часопису «Наш прапор» (1933—1939).
Справжнє визнання отримав у 1934 р. з виходом у Львові його збірки новел «Святоіванські вогні».
Відбув військову службу в польському війську і повернувся до редакційної роботи. За німецької окупації працював по редакціях, заробляв на життя виготовленням реклами. У 1943 отримав нагороду Українського видавництва.
По Другій світовій війні виїхав до Австрії, У 1944 р. виїхав до Мюнхена. У 1947 у Західній Німеччині вийшла його книжка гуморесок «Циганськими дорогами».
У 1949 переїхав у Нью-Йорк, США. Був співредактором гумористичного місячника «Лис Микита» разом із карикатуристом Едвардом Козаком. Писав гуморески і статті про долю емігрантів, а для газети «Свобода» — новели й фейлетони (1953—1984).
Творчість та громадська діяльність відомого гумориста зробила його одним із найпопулярніших українських письменників на чужині. Працював по редакціях коректором, брав участь у створенні рекламних буклетів.
Могила у церковно-меморіальному комплексі в Саут-Баунд-Брук США
Помер 15 лютого 1984 р. у м. Нью-Йорку. Похований на православному цвинтарі святого Андрія Саут-Баунд-Брук, штат Нью-Джерсі.

(Матеріал взяти зі сторінки вікіпедія — посилання)

Уривок з книги Тараса Шаха — Світ Івана Керницького

ПЕРШІ ОДИНАДЦЯТЬ РОКІВ

28 грудня 2012 р. дванадцята сесія шостого скликання Перемишлянської райради своїм одностайним рішенням оголосила 2013 р. у Перемишлянському районі роком письменника-новеліста, гумориста, громадського діяча Івана Керницького. Підсумовуючи творчий доробок знаного майстра пера, Роман Горак, дослідник життєвого і творчого шляху письменника, лауреат Шевченківської премії, резюмує: «Іван Керницький був наступником В. Стефаника в літературі. Він став одним із найпопулярніших письменників Західної України перед Другою світовою війною. Був лауреатом найпрестижніших літературних премій того часу… при кінці війни змушений був емігрувати… У Радянській Україні його ім’я та твори були заборонені» (К е р н и ц ь к и й І в а н. Король стрільців. – Львів: Апріорі, 2012. – С. 3). У незалежній Україні заново доводиться відкривати українському загалу письменника, який, за твердженням Василя Стефаника, трапляється один на сто.
Перемишлянщина (фактично – історична Бібреччина) має прямий стосунок до життєвого шляху Івана Керницького, бо тут понад сто років тому в селі Суходіл він народився. У  воєму життєписі (оригінал зберігається у фондах архіву ЛНУ ім. І. Франка), І. Керницький подає: «Я вродився 12 вересня 1913 р. в селі Суходолі Бібрецького повіту Львівської області. Родичі мої – селяни». Тут потрібно уточнити стосовно дати народження. Протягом усього свідомого життя Іван Керницький відзначав день народження 12 вересня, однак у нього завжди були певні сумніви щодо цієї дати. Уже на еміграції він писав: «Хоч у всіх метриках, анкетах і т. д. дата мого народження є 12 вересня, то насправді я прийшов на світ на Маковея, то значить, либонь, 16 серпня старого сти лю». Не міг нічого конкретного уточнити з цього приводу й о. М. Бо бівник, теж емігрант, який хрестив новонародженого, будучи на той час парохом церкви Покрови Пресвятої Богородиці в Суходолі.
продовження можна прочитати в книзі Тараса Шаха — Світ Івана Керницького.

Останні видання МАГАЗИНУ
  • Antonych
    Літературна премія імені Богдана-Ігоря Антонича“Привітання життя”
     
    засновано з метою активізації літературної творчості молоді та пропаганди високих зразків поетичної майстерності.

    Започатковано її в 1994 р., присуджується вона молодим авторам, які пишуть українською мовою, за поетичні збірки, позначені високим художнім рівнем та правдивим і яскравим відображенням історії та сьогодення українського народу, утвердженням ідей національної самобутності, патріотизму, засад високої моральності.

    Засновники  премії:

    Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво “Каменяр” (директор Дмитро Сапіга)

    ВАТ “Львівська книжкова фабрика “Атлас” (директор Іван Івахів)

    Обласне управління культури і туризму Львівської ОДА (начальник управління Сергій Бурко)

    Міжнародний інститут культури, науки і зв’язків із діаспорою

    Національного університету “Львівська політехніка” (директор Ірина Ключковська)

    Львівський Палац Мистецтв (директор Юрій Гнатковський)

  • Основні завданнями Фонду:
    • сприяння розвитку громадянського суспільства, засад регіональної демократії;
    • розвиток регіональних програм, у тому числі культурно-освітніх, що сприяють розвитку місцевого самоврядування;
    • патріотичне виховання молоді; пошук, підбір і розвиток талановитих дітей та молоді, сприяння утворенню умов для їх навчання та розкриття творчих здібностей; надання допомоги талановитій творчій молоді;
    • збереження та розвиток історико-культурного та духовного надбання Львівської області; пропагування творчих засад Юрія Липи та Івана Липи шляхом випуску їх творів, організації створення книг, фільмів, вистав на основі їх творів і про них;
    • сприяння розвитку громадянських прав та свобод;
    • сприяння розвитку науки та освіти, реалізації науково-освітніх програм, надання допомоги студентам, учням, а також ученим, науковим співробітникам, викладачам, учителям та іншим діячам у галузі науки та освіти; сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм аціонально-культурного та духовного розвитку, доступу всіх верств населення, особливо малозабезпечених, до культурних та духовних цінностей та художньої творчості; сприяння охороні і збереженню куль турної спадщини, історико-культурного та духовного середовища, пам’яток історії та культури, місць поховання; надання допомоги у розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної фраструктури.


Випущенні видання 2020 — 2024 років

  • Видавництво «КАМЕНЯР» – Державне підприємство Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «КАМЕНЯР», код ЄДРПОУ 02473895

    Видавництво "Каменяр" надає такі послуги:

    • Випускає книги найрізноманітнішої тематики, в тому числі і коштом Авторів, Замовників та Спонсорів: наукові, науково-популярні, прикладні видання; белетристику (класична література, твори сучасних авторів - як вітчизняних, так і в перекладі із іноземних мов); книги для дітей; образотворчі видання тощо. Друкуємо бланкову продукцію.
    • Книгорозповсюдження по всій Україні - як власної продукції, так й інших видавництв. В асортименті видавництва постійно 300-350 власних книг і до 5000 назв книг інших видавництв найрізноманітнішої тематики. Функціонує "Книга - поштою". Ведеться пошук необхідних книг на замовлення, приймаються попередні замовлення на книги, намічені до випуску в світ. Гуртові та дрібногуртові поставки книг.
    • Надає редакційно-видавничі послуги: з передруку текстів, набору і верстання текстів, літературного, художнього та технічного редагування; коректорської вичитки; підготовка й обгрунтування кошторисів витрат на випуск видань; консультації щодо видавничої справи, підготовки та випуску книг. Ціни на послуги договірні.

     

  • Видавництво "Каменяр" знаходиться у місті Львові за адресою:                                                                                                                             

     

    • Україна, місто Львів, вулиця Підвальна, 3, четвертий поверх(вхід з вулиці Валової 31)
    • Поштова адреса: 79008 м. Львів, вулиця Валова, 31
    • Наша електронна адреса: vyd@kamenyar.com.ua
    • Контактний телефон +38-050-315-08-45
    • детальніше тут