Емблема Літературної премії імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”

Літературна премія
імені
Богдана-Ігоря
Антонича
“Привітання життя”

 ПОЛОЖЕННЯ

про літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича "Привітання життя"

 Затверджене спільним рішенням засновників Премії —
видавництвом "Каменяр", Львівською книжковою фарбрикою "Атлас",

Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою

НУ "Львівська політехніка", Обласним управлінням культури і туризму Львівської ОДА

та Львівським Палацом мистецтв

1. Літературна премія імені Богдана-Ігоря Антонича "Привітання життя" засновується з метою активізації літературної творчості молоді України, зокрема в галузі поетики. Вона покликана служити в першу чергу для відзначення талановитої молоді, що виявила свої здібності на поетичній ниві.

2. Літературна премія імені Богдана-Ігоря Антонича "Привітання життя" присуджується молодим авторам, які пишуть українською мовою, щорічно за найкращі поетичні збірки.

3. Пропозиції для відзначення премією імені Богдана-Ігоря Антонича приймаються до 1 вересня. Подаватися вони можуть як самими авторами, так і творчими спілками, товариствами, мистецькими закладами, науковими установами, редакціями газет і журналів, громадськими організаціями.

До розгляду приймаються нові літературні твори, які ще не публікувалися, а також опубліковані збірки, які не включають передруків.

4. Присудження премії імені Богдана-Ігоря Антонича здійснюється через конкурсний відбір незалежним журі, склад якого визначають засновники премії.

5. Для учасників конкурсу на здобуття премії імені Богдана-Ігоря Антонича встановлюються такі відзначення:

— диплом I ступеня;

— диплом II ступеня;

— заохочувальний диплом.

Збірки авторів, відзначених дипломом I ступеня одержують рекомендацію для першочергового випуску їх у світ (або перевидання) у видавництві "Каменяр".

6. Присудження премії імені Богдана-Ігоря Антонича здійснюється у день народження поета — 5 жовтня.

7. Вимоги до робіт, які подаються для відзначення літературною премією імені Богдана-Ігоря Антонича:

а) термін подання — до 1 вересня;

б) до розгляду приймаються лише оригінальні поетичні твори. які не публікувалися, а також окремі поетичні збірки, що побачили світ протягом останніх дванадцяти місяців до часу прийому пропозиції на здобуття даної премії.

в) до розгляду журі приймаються:

— рукописи обсягом не більше трьох аркушів (2100 рядків), віддруковані на канцелярській машинці через 2 інтервали, в 2 примірниках;

— збірки (незалежно від обсягу) у 2 примірниках;

г) віковий ценз авторів, твори яких пропонуються для відзначення літературною премією імені Богдана-Ігоря Антонича, обмежується 28 роками (рукописи авторів, яким до 5 жовтня виповнюється 28 років, до розгляду не приймаються).

Пропозиції подаються у видавництво "Каменяр" за адресою: 79008, м. Львів, вул. Під­вальна, 3; тел. (0322) 35-59-49.

 

Останні п'ять видань

 • Antonych
  Літературна премія імені Богдана-Ігоря Антонича“Привітання життя”
   
  засновано з метою активізації літературної творчості молоді та пропаганди високих зразків поетичної майстерності.

  Започатковано її в 1994 р., присуджується вона молодим авторам, які пишуть українською мовою, за поетичні збірки, позначені високим художнім рівнем та правдивим і яскравим відображенням історії та сьогодення українського народу, утвердженням ідей національної самобутності, патріотизму, засад високої моральності.

  Засновники  премії:

  Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво “Каменяр” (директор Дмитро Сапіга)

  ВАТ “Львівська книжкова фабрика “Атлас” (директор Іван Івахів)

  Обласне управління культури і туризму Львівської ОДА (начальник управління Сергій Бурко)

  Міжнародний інститут культури, науки і зв’язків із діаспорою

  Національного університету “Львівська політехніка” (директор Ірина Ключковська)

  Львівський Палац Мистецтв (директор Юрій Гнатковський)

 • Основні завданнями Фонду:
  • сприяння розвитку громадянського суспільства, засад регіональної демократії;
  • розвиток регіональних програм, у тому числі культурно-освітніх, що сприяють розвитку місцевого самоврядування;
  • патріотичне виховання молоді; пошук, підбір і розвиток талановитих дітей та молоді, сприяння утворенню умов для їх навчання та розкриття творчих здібностей; надання допомоги талановитій творчій молоді;
  • збереження та розвиток історико-культурного та духовного надбання Львівської області; пропагування творчих засад Юрія Липи та Івана Липи шляхом випуску їх творів, організації створення книг, фільмів, вистав на основі їх творів і про них;
  • сприяння розвитку громадянських прав та свобод;
  • сприяння розвитку науки та освіти, реалізації науково-освітніх програм, надання допомоги студентам, учням, а також ученим, науковим співробітникам, викладачам, учителям та іншим діячам у галузі науки та освіти; сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм аціонально-культурного та духовного розвитку, доступу всіх верств населення, особливо малозабезпечених, до культурних та духовних цінностей та художньої творчості; сприяння охороні і збереженню куль турної спадщини, історико-культурного та духовного середовища, пам’яток історії та культури, місць поховання; надання допомоги у розвитку видавничої справи, засобів масової інформації, інформаційної фраструктури.

 • Видавництво "Каменяр" надає такі послуги:

  • Випускає книги найрізноманітнішої тематики, в тому числі і коштом Авторів, Замовників та Спонсорів: наукові, науково-популярні, прикладні видання; белетристику (класична література, твори сучасних авторів - як вітчизняних, так і в перекладі із іноземних мов); книги для дітей; образотворчі видання тощо. Друкуємо бланкову продукцію.
  • Книгорозповсюдження по всій Україні - як власної продукції, так й інших видавництв. В асортименті видавництва постійно 300-350 власних книг і до 5000 назв книг інших видавництв найрізноманітнішої тематики. Функціонує "Книга - поштою". Ведеться пошук необхідних книг на замовлення, приймаються попередні замовлення на книги, намічені до випуску в світ. Гуртові та дрібногуртові поставки книг.
  • Надає редакційно-видавничі послуги: з передруку текстів, набору і верстання текстів, літературного, художнього та технічного редагування; коректорської вичитки; підготовка й обгрунтування кошторисів витрат на випуск видань; консультації щодо видавничої справи, підготовки та випуску книг. Ціни на послуги договірні.

   

 • Видавництво "Каменяр" знаходиться у місті Львові за адресою:                                                                                                                             

   

  • Україна, місто Львів, вулиця Підвальна, 3, четвертий поверх(вхід з вулиці Валової 31)
  • Поштова адреса: 79008 м. Львів, вулиця Валова, 31
  • Наша електронна адреса: vyd@kamenyar.com.ua
  • Контактний телефон / факс: +38 (032) 235-59-49
  • детальніше тут